Pomůžeme vám získat zákazníky, kteří hledají pohodlí a servis

i

Jídelní lístek

Objednávací systém

Multijazyčnost

Marketing

Internetové stránky

Obrázkový jídelní lístek

Vybírat očima je prostě jednodušší

Dříve než se k vám zákazník vydá, zjistí z webu, že vy jste ta správná volba, protože fotka vašeho Double cheese vypadá neodolatelně. Přímo k nakousnutí!
83 % zákazníků si návštěvu nového podniku vyhledá na internetu. Fotky vašeho jídla jsou pro takové rozhodování jako stvořené.

Objednávací systém

Mít pod kontrolou svou objednávku dává jistotu

Důvěřuj, ale prověřuj. Nejistota zákazníka, jestli si objednal vše nebo si personál napsal na papírek i jeho intoleranci, může být značně stresující. Dopřejte pocit jistoty svým zákazníků. Gastro Profit propojí vaše zákazníky přímo s kuchyní.

Pozor, je to návykové. Když ten pocit jednou zákazníci vyzkouší, už nebudou chtít jinam.

Multijazyčnost

Už jste si někdy zkusili objednat v maďarštině?

Dovolená, výlet nebo pracovní cesta do našeho okolí přivádí soustu cizinců. Vůbec nevadí, že neválíte angličtinu, francouzštinu nebo maďarštinu jako ve stánku s langoši u Balatonu. Vaše obrázkové menu v Gastro Profitu získává nový rozměr v podobě jazykové mutace.

Marketing

Být vidět znamená mít více zákazníků

Nemáte ještě zkušenosti se sociálními sítěmi nebo nástroji k vyhledání vašeho podniku. Nevadí, i s tím vám pomůžeme a poté už budete nepřehlédnutelní.

Internetové stránky

O tom, kde se najím, mi poví internet

Nikdo dneska nepochybuje o tom, že když nejste na webu, jako byste nebyli. Ale jak má dobrý web vypadat a kolik takový web stojí? Žádný strach. Internetové stránky jsou jednou z mnoha komponent, které jsou automaticky obsažené v našem balíčku.

Vyzkoušejte Gastro Profit na vlastní peněžence

Zanechte nám na sebe kontakt, my vám Gastro Profit osobně předvedeme a ukážeme, jak to může fungovat u vás v podniku. Poté si můžete ZDARMA celý systém sami vyzkoušet.

Rádi vám předvedeme řešení

21. století ve vašem podniku

9 + 11 =

Kontakt

Rádi to s vámi probereme

Ozvěte se Honzovi

+420 608 861 455

 

Pracovní dny

8 - 16 hod.

honza@gastroprofit.cz

 

Odepíše vám hned

jak to bude možné