Pohodlí zákazníka vám přinese vyšší profit

Objednávání z mobilu

Virtuální fronta

Status objednávky

Vyvolávací systém

On-line platba

Objednávání z mobilu

Mít jídelní lístek vždy v kapse je výhoda

Někdo říká, že se jí i očima. Co potom můžeme říct o objednání? Když zákazník uvidí, jak může jídlo vypadat, tak si konečně objedná něco zajímavějšího a s vyšší marží, než zase ten smažák.

Ocení to nejen když hoduje u stolu ve vašem podniku, ale i když si po cestě z práce chce vyzvednout bez čekání právě připravený balíček.

Virtuální fronta

Na pořadí záleží a u jídla obzvlášť

Čekání na jídlo může nejednoho přivést k šílenství. Pokud si má zákazník své jídlo osobně vyzvednout, vidí na mobilu nebo na televizi v podniku kolik objednávek je ještě před ním. Může si tak v klidu přečíst zprávy, vyřídit emaily nebo skočit na poštu a nemusí před výdejem postávat napnutý jako guma od tepláků a čekat, jestli se už konečně ozve jeho číslo objednávky.

Status objednávky

Mít pod kontrolou svou objednávku dává jistotu

Vědět co se děje, to je status dnešní doby. Můžete zákazníkovi zpříjemnit čekání na jeho objednávku tím, že bude vědět co se s ní děje. ,,Vaše pizza už sklouzla do pece jako baba Jaga“ nebo něco jednoduchého ,,Nechte si chutnat“. To vše je na vás, jak budete chtít se svým zákazníkem komunikovat.

Vyvolávací systém

Halo! 你好! Hei! Здравейте!  Už to tady na vás čeká

Máte výdejní okno a po každém dni musíte chladit vaše hlasivky dobrou dvanáctkou? Zdá se vám v noci o česnečce, kterou jste vyvolávali na lesy celý den. Nyní stačí zadat výdej a z repráku se ozve jasný pokyn pro zákazníka, že jeho objednávka je připravena.

On-line platba

Usnadněte život sobě a svým zákazníkům

Nosit hotovost se dneska už nenosí. Nemusíte chodit do banky a vyřizovat složitě terminál. Gastro Profit má platební bránu zabudovanou v sobě.

Vyzkoušejte Gastro Profit na vlastní peněžence

Zanechte nám na sebe kontakt, my vám Gastro Profit osobně předvedeme a ukážeme, jak to může fungovat u vás v podniku. Poté si můžete ZDARMA celý systém sami vyzkoušet.

Rádi vám předvedeme řešení

21. století ve vašem podniku

7 + 2 =

Kontakt

Rádi to s vámi probereme

Ozvěte se Honzovi

+420 608 861 455

 

Pracovní dny

8 - 16 hod.

honza@gastroprofit.cz

 

Odepíše vám hned

jak to bude možné